10 marca fabrykę MAKRUM w Bydgoszczy odwiedziła grupa studentów Szkoły Głównej Handlowej, zrzeszonych w Studenckim Kole Naukowym Klub Inwestora.

Wizyta z jednej strony pozwoliła studentom na zobaczenie jak działają firmy na wyższym szczeblu oraz poznanie tajników strategii kierownictwa firm przemysłowych, nasze spółki zaś mogły poznać studentów jednej z najlepszych uczelni w Polsce.

Udział w wizycie wzięli studenci SGH oraz zwycięzcy konkursów organizowanych przez  Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora.

IMG_0475 IMG_0467 IMG_0457 IMG_0449 IMG_0447

Studenci zwiecali hale produkcyjne fabryki MAKRUM przy ulicy Leśnej w Bydgoszczy w towarzystkie prezesa MAKRUM Produkcja Sp. z o.o. i szefa produkcji. Po ok. godzinnej wizycie w fabryce, goście przyjechali do siedziby głównej Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., gdzie na pytania odpowiadał i opowiadał o firmie prezes GKI Rafał Jerzy. Goście mogli teżjako jedni z pierwszyszch zapoznać się z koncepcją urbanistyczną inwestycji developerskiej Platanowy Park w Bydgoszczy, za realizację której odpowiada spółka CDI Konsultanci Budowlani.

IMG_0478 IMG_0484

Studneci odwiedzili również bydgoską PESĘ, gdzie również zwiedzili zakład, wysłuchali prezentacji firmy oraz spotkali się z prezesem Tomaszem Zaboklickim.

Wyjazdy Koła Naukowego SGH będą powtarzane. Klub Inwestora będzie jeździł do wielu różnych spółek, kolejna wizyta w Bydgoszczy planowana jest na przyszły rok.

Wyniki i plany zaprezentowane na WZA
Akcje Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. gwiazdą roku 2014?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress