Znamy już datę najbliższego otwarcia nowego obiektu sieci Focus Hotels. Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. spółka, 1 kwietnia 2018 roku powita gości w trzecim już hotelu sieci w Trójmieście. Nowy Focus Premium Sopot zaoferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną oraz siłownię. Wnętrza będą łączyć nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością.

Focus Hotel Premium Sopot_wersja1

sopot fale widok z dołu_wersja2

Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez DSJ International Sp. z o.o. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Obiekt powita pierwszych Gości 1 kwietnia 2018 roku.

06.FOYER

09.RESTAURACJA

Focus Hotel Premium Sopot oferował będzie 70 pokoi, a goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, saunę oraz salę fitness. W hotelu przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną. Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznych systemów parkingowych MODULO, będących autorskim rozwiązaniem spółki MODULO Parking, która również należy do Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Innowacyjne rozwiązanie pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę.

17.POKÓJ PONAD STANDARD

Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym designem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel i jednocześnie kolejny, duży sukces naszej siecimówi Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels.

12.POKÓJ STANDARD

16.POKÓJ PONAD STANDARD

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do  siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

Aktualnie w zasobach sieci Focus znajduję się 8 funkcjonujących obiektów. 5 kolejnych jest w trakcie realizacji, a ich uruchomienie zaplanowano na lata 2018-20. Ostatnio informowaliśmy również o dużym kroku w ekspansji zagranicznej sieci – otwarciu biura handlowego spółki Focus Hotels w Bukareszcie, które odpowiedzialne będzie za rozwój na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.

Newsletter Inwestora – PAŹDZIERNIK 2017
Andrzej Witkowski (CDI Konsultanci Budowlani) o inwestycjach deweloperskich Grupy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress