Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W osiemnastym odcinku zarząd rozmawia o wpływie pandemii na rynek nieruchomości, a także porusza temat rekordowych wyników kwartalnych PJP Makrum.

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W osiemnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest rynek nieruchomości i wypływ jaki wywarła na niego pandemia oraz wyniki kwartalne lidera segmentu przemysłowego Grupy – PJP Makrum.

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę – podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

W tym odcinku:

Wyniki PJP Makrum

Komunikaty ze spółek.

Wpływ pandemii na rynek nieruchomości.

Bohater odcinka:

http://www.projprzem.com/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2020/okresowe-16

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Nowa inwestycja deweloperska Grupy i jeże
Uroczyste zakończenie fazy konstrukcyjnej na drugim etapie Osiedla Uniwersyteckiego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress