Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czterdziestym drugim odcinku omawiamy wyniki PJP Makrum za I kwartał 2021 oraz rozmawiamy o tym czego spodziewamy się w spółkach przemysłowych w bieżącym roku.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym drugim odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Piotra Szczeblewskiego, Prezesa Zarządu PJP Makrum S.A. oraz Sebastiana Walerycha, Dyrektora Finansowego PJP Makrum S.A. Podczas rozmowy omówiono opublikowane dzień wcześniej wyniki lidera segmentu przemysłowego GK Immobile – PJP Makrum za I kwartał 2021, wdrażanie nowej struktury Grupy Przemysłowej oraz bogaty portfel zamówień jej spółek zależnych, który pozwala optymistycznie przewidywać sytuację spółki w roku bieżącym, pomimo mniej satysfakcjonujących wyników za pierwsze 3 miesiące 2021.

Tematy odcinka:
0:00 Przedstawienie Sebastiana Walerycha
2:58 Wyniki 1Q PJP Makrum oraz perspektywy na 2021 r.

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Wypełnione portfele czy fala upadłości? Omówienie wyników GKI za I kwartał – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Atrem poprawia rentowność, mimo niewielkiego spadku przychodów - wyniki I kwartału 2021

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress