Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W siedemnastym odcinku zarząd omawia świeżo opublikowane wyniki swojej spółki zależnej Atrem S.A. za trzy kwartały bieżącego roku oraz porusza temat dekapitalizacji OFE.

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W siedemnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy Tym razem tematem przewodnim rozmowy były przedstawione 13 listopada wyniki 3Q2020 spółki Atrem. W rozmowie poruszono także temat dekapitalizacji OFE.

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę – podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

W tym odcinku:

0:56 publikacja wyników kwartalnych Atrem S.A.

10:00 dekapitalizacja OFE

Bohater odcinka:

http://www.atrem.pl/

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Atrem poprawia rentowność - wyniki 3Q2020
Wpływ internetu na konsumentów i społeczeństwo – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress