Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzydziestym trzecim odcinku rozmawiamy o Atremie z prezesem tej spółki. Wśród poruszonych wątków znajdują się wyniki za rok 2020, perspektywy Atremu i branży oraz początki kariery Andrzeja Goławskiego.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym trzecim odcinku zaproszono do udziału Andrzeja Goławskiego, Prezesa Zarządu spółki Atrem, wraz z którym omówieniem bieżących kwestii zajął się członek zarządu i CFO Grupy Kapitałowej IMMOBILE Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tematem odcinka jest Atrem, przy okazji świeżo opublikowanego sprawozdania finansowego tej spółki za rok 2020. Oprócz wyników omówiono życiorys zawodowy prezesa Goławskiego, perspektywy dla branży, rolę OZE w rozwoju Atremu oraz ostatnie raporty bieżące dotyczące kar.

Tematy odcinka:

0:00 Początki kariery
7:18 Pojawienie się w Atremie
8:45 Omówienie wyników i perspektywy
27:52 Kary
32:46 Zakończenie

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Silny czwarty kwartał i zdecydowana poprawa rentowności – Atrem publikuje wyniki za 2020 rok.
Update z budowy II etapu Osiedla Uniwersyteckiego - elewacje i prace wewnętrzne

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress