Zgodnie z zapowiedziami zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE, zarządy jej spółek zależnych idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynają publikację własnych podcastów. Tym razem zarząd Atrem S.A. – prezes Andrzej Goławski oraz wiceprezes Przemysław Szmyt – zrealizowali nagranie podczas wizyty na inwestycji realizowanej przez spółkę w Skwierzynie.

Oprócz szczegółów budowy w Skwierzynie, do opowiedzenia o której zaproszono nadzorujących kontrakt na budowę stacji energetycznej pracowników Atrem – Sławomira Olejniczaka i Grzegorza Jędraszczaka, zarząd opowiada o ostatnich wieściach ze spółki, m.in. sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Wizytę zrealizowano 8 października – w dniu ogłoszenia zwycięstwa w przetargu związanym z Baltic Pipe, w związku z czym informacje na ten temat zaktualizowane zostały przez zarząd w ostatniej części nagrania.

Tematy odcinka:
1:57 Odpowiedzi na pytania
7:26 Co nowego w Atremie? Sprzedaż ZCP
10:15 Inwestycja w Skwierzynie
23:58 Przetarg Baltic Pipe – wybór konsorcjum z udziałem Atremu

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji.

Ukończenie elewacji i wizyta na budowie hotelu Focus w Bydgoszczy
Baltic Pipe, Bitcoin a GPW – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress