22 marca prezes Atrem S.A. wziął udział w webinarze z użytkownikami Portalu Analiz. Po krótkim przedstawieniu niedawno opublikowanych wyników spółki za rok 2020, Andrzej Goławski odpowiedział na liczne pytania widzów. Prezentujemy nagranie tego spotkania.

Andrzej Goławski, prezes Atremu, odpowiadał m.in. na pytania dotyczące sprawozdania finansowego, portfela zamówień opiewającego na ponad 160 mln zł, kontraktów, prcedur przetargowych, marż i działalności spółki w sektorze OZE i gazownictwa. Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru.

Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, spółka Atrem S.A., działająca w branży automatyki i elektroenergetyki oraz realizująca kontrakty w zakresie OZE i gazownictwa, 19 marca opublikowała wyniki za rok 2020. Spółka poprawiła rentowność, co pozwoliło odnotować zysk. Zdecydowanie najlepszy ostatni kwartał roku pozwala z nadzieją patrzeć na działalność naszej spółki w 2021 roku. Restrukturyzacja wpłynęła na poprawę rentowności. Lżejsi kosztowo, jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania” – skomentował wyniki prezes Andrzej Goławski.

Jak zostać deweloperem i zmieniać rodzinne miasto – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Silny czwarty kwartał i zdecydowana poprawa rentowności – Atrem publikuje wyniki za 2020 rok.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress