Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. sieć Focus Hotels, otworzy hotel w Lublinie. Obiekt położony przy ul. Podzamcze 1 powstanie w standardzie 4-gwiazdek i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium. Inwestorem jest spółka ARP. Otwarcie zaplanowano na październik 2018 roku.

focus-hotels_premium_znak_podstawowa-uzupelniona_hotel

logo-immobile

Sieć Focus Hotels konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju i ogłasza otwarcie kolejnego obiektu w Polsce – będzie nim Focus Hotel Premium Lublin. Dołączy on do trzech projektów hotelowych sieci, będących aktualnie w realizacji. Mowa tu o obiektach w Bydgoszczy (zabytkowy Hotel Pod Orłem, otwarcie w marcu 2017), Sopocie (otwarcie planowane na II połowę 2017), oraz Białymstoku (rok 2018). Poza tym Hotel prowadzi 7 hoteli w innych miastach na terenie Polski: w Bydgoszczy, Chorzowie, Szczecinie, Inowrocławiu, Łodzi oraz dwa obiekty w Gdańsku.

hotele

Obiekty sieci. Od lewej: Gdańsk Wrzeszcz, Szczecin, Inowrocław, Gdańsk, Łódź, Chorzów

Nowy hotel w Lublinie powstanie w centrum miasta – przy ulicy Podzamcze 1. To dogodna lokalizacja, zarówno turystycznie, jak i biznesowo: zaledwie 500 m dalej znajduje się m.in. Stare Miasto oraz Zamek Lubelski. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, do której należą już 4-gwiazdkowe obiekty w Gdańsku i Inowrocławiu oraz budowany hotel w Sopocie. Focus Hotel Premium Lublin zaoferuje 75 pokoi oraz 400 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz hotelowy parking podziemny.

mapa lublin

źródło: Google Maps

Hotel będzie kolejnym funkcjonującym w ramach dzierżawy od zewnętrznego inwestora. Zobowiązał się on do wybudowania oraz przekazania obiektu sieci Focus Hotel do końca III kwartału 2018 r. Równolegle przedstawiciele sieci prowadzą zaawansowane rozmowy z inwestorami, mające na celu włączenie do sieci kolejnych obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach w polskich miastach. Planowana jest również ekspansja zagraniczna marki – w pierwszej kolejności w Niemczech i na Białorusi.

Focus Hotels na mocy podpisanej umowy z Inwestorem, wydzierżawi obiekt w Lublinie na okres 15 lat. Podpisanie tej umowy uważamy za ogromny sukces na obranej przez nas drodze rozwoju. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora  – mówi Łukasz Płoszyński, Członek Zarządu sieci Focus Hotels.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Sieć Focus Hotels reprezentuje sektor hotelarski Grupy Kapitałowej IMMOBILE, unikatowego holdingu spółek z takich branż jak przemysł, hotelarstwo, deweloping, budownictwo przemysłowe oraz najem nieruchomości. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od roku 2007. Nadrzędnym celem Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. jest inwestowanie w branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

www.immobile.com.pl

Parkingi MODULO oraz systemy przeładunkowe PROM na Targach BUDMA
Newsletter Inwestora - STYCZEŃ 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress