Wiosenne targi mieszkaniowe SAWO w Bydgoszczy, które odbyły się w miniony weekend, to 19-sta edycja tego największego w regionie święta rynku mieszkaniowego, a już piąta z kolei w której udział wziął deweloper CDI Konsultanci Budowlani.

W miniony weekend wszystkie ścieżki lokalnych deweloperów oraz osób poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania, prowadziły w jedną stronę – na wiosenne Targi Mieszkaniowe, prezentujące ofertę bydgoskiego rynku nieruchomości. Impreza ta posiada ugruntowaną pozycję na bydgoskim rynku i odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe. Podczas wydarzenia nie zabrakło dewelopera CDI, który już po raz kolejny promował największą inwestycję mieszkaniową w mieście – Platanowy Park.

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -ciu hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łączy funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.

Podczas wydarzenia pokazano ofertę dwóch etapów osiedla Platanowy Park. Etapu I – którego mieszkania oddane zostały do użytkowania pod koniec 2017 roku. Część została już przekazana nowym właścicielom, a część czeka na nowych nabywców. Prezentowano także II etap tej inwestycji, którego budowa ruszy lada dzień, a mieszkania znajdują się już w sprzedaży.

Podczas dwóch dni targowych, przedstawiciele CDI spotkali się z dziesiątkami odwiedzających je gości. Z przebytych rozmów wynika, że w Platanowym Parku najbardziej cenią oni sobie wysoki standard budynków oraz kompleksowość tworzącego się osiedla. Doceniają oni również pomoc w formalnościach związanych z kupnem mieszkania i wsparcie merytoryczne w tym procesie. CDI oferuje kompleksowe doradztwo w tym zakresie, jak i całkowite odciążenie klienta z problemów związanych z przeprowadzką, np. poprzez program zamiany mieszkań ‘Stare na nowe’.

To najprawdopodobniej ostatnia edycja na której CDI zaprezentowało ofertę mieszkań w obrębie tylko jednej lokalizacji. Zachęcamy do śledzenia bloga, aby być na bieżąco z planami i kolejnymi projektami tego dewelopera!

Listę wolnych mieszkań oraz więcej informacji dotyczących inwestycji znaleźć można na:

www.platanowypark.pl

Wyniki segmentu przemysłowego Grupy za 2017 rok
Newsletter Inwestora – MARZEC 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress