Już 6 grudnia!

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich pasjonatów inwestycji oraz długoterminowych, jak i nowych Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy stać się posiadaczem minimum jednej akcji spółki i zarejestrować się na Walne Zgromadzenie w swoim biurze maklerskim oraz potwierdzić swoją obecność poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Chciałbyś osiągnąć biegłość w inwestycjach i efektywnie pomnażać swój kapitał? Zamiast płacić za drogie szkolenia wolisz inwestować? A może jesteś doświadczonym inwestorem i chcesz wymienić się opiniami z innymi profesjonalistami lub autorytetami których poczynania śledzisz na co dzień? Bądź z nami w piątek 6 grudnia! To nie tylko wyjątkowa szansa na poznanie Grupy Kapitałowej IMMOBILE i spółek wchodzących w jej skład, ale także cenna wartość dodana. Posiadając już co najmniej jedną akcję naszej spółki otrzymujesz lekcję inwestowania, której podczas debaty o rynku kapitałowym udzielą nam nasi wyjątkowi goście! Jesteś naszym Akcjonariuszem? Możesz podzielić się tą wiedzą ze swoimi bliskimi, zapraszając na nasze wydarzenie do trzech dowolnych osób które nie są naszymi Akcjonariuszami – wystarczy zadeklarować taką chęć w formularzu rejestracyjnym.

Oprócz sporej dawki wiedzy, oferujemy również odrobinę rozrywki. Nasze wydarzenie zwieńczy występ gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – Jerzego Kryszaka. A już kolejnego dnia zapraszamy na wspólną wycieczkę po najważniejszych inwestycjach i zakładzie produkcyjnym Grupy Kapitałowej IMMOBILE.


 

Plan wydarzenia: 

14:00 - 15:00 Targi spółek Grupy IMMOBILE i zbieranie pytań do zarządów spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Reprezentanci spółek zależnych Grupy: Projprzem Makrum (segment przemysłowy), Focus Hotels (segment hotelarski), CDI (segment deweloperski) oraz Projprzem Budownictwo (segment budownictwa przemysłowego), odpowiadać będą przy dedykowanych stoiskach na pytania naszych gości. Na najważniejsze kwestie poruszone podczas targów, odpowiemy po Walnym Zgromadzeniu na scenie

14:00 - 15:00 Rejestracja na Walne Zgromadzenie

Formalna rejestracja Akcjonariuszy i przekazanie urządzeń do głosowania

15:00 - 16:00 Obrady Walnego Zgromadzenia oraz odpowiedzi na pytania Gości

Już wkrótce oficjalne informacje o propozycjach uchwał WZA

16:00 - 17:00 Poczęstunek dla zgromadzonych gości, tradycyjne wspólne zdjęcie

Zapraszamy na lunch i wspólne zdjęcia, które jest tradycją spotkań Akcjonariuszy naszej spółki

17:00 - 18:45 Debata z gośćmi specjalnymi ‘Quo Vadis Giełdo? Spojrzenia praktyków rynku kapitałowego’

Panel edukacyjny znanych postaci polskiego rynku inwestycji

19:00 Występ gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – Jerzego Kryszaka

Spotkanie uświetni gwiazda wieczoru i dawka dobrego humoru

7 grudnia (sobota) - wycieczka po inwestycjach i zakładzie produkcyjnym spółki

Następnego dnia o godzinie 9:00 zapraszamy na tour po najważniejszych inwestycjach Grupy Kapitałowej. Wspólny autobus zabierze nas w następujące miejsca:

  • biurowiec IMMOBILE K3 – nowa siedziba naszych spółek,
  • Platanowy Park – największa inwestycja deweloperska w Bydgoszczy,
  • Osiedle Uniwersyteckie – drugie etapowane osiedle budowane przez segment deweloperski,
  • Zakład produkcyjny w Koronowie – miejsce produkcji systemów przeładunkowych i parkingowych, aktualnie w trakcie rozbudowy, mającej podwoić moce produkcyjne tej fabryki.

Aby wziąć udział zaznacz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym. Zapraszamy!

Miejsce

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Pod Orłem – lokalnej perle hotelarstwa, mieszczącej się w zabytkowym budynku w centrum Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 14. Jego historia sięga początków XIX wieku. To jeden z pierwszych hoteli, jakie powstały w Bydgoszczy i architektoniczna ikona miasta. Obecnie odrestaurowany i nowoczesny obiekt posiada standard 4 gwiazdek. Oferuje gościom 75 pokoi, restaurację oraz 5 sal konferencyjnych. W hotelu znajduje się także bar, centrum fitness i sauna.

Aby dowiedzieć się więcej na temat obiektu lub zarezerwować pokój, zapraszamy do modułu rezerwacji Focus Hotels

 

Prelegenci debaty ‘Quo Vadis Giełdo? Spojrzenia praktyków rynku kapitałowego’:

dr Michał Masłowski

dr Michał Masłowski

Wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Wiceprezes Zarządu i założyciel Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Doktor ekonomii na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym, inwestor giełdowy od 1996 r., 1999 – 2007 Wiceprezes Zarządu ds. Programów Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, 2007-2011 Dyrektor ds. Programów w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, redaktor naczelny wydawnictwa SII dwumiesięcznika Akcjonariusz, twórca podcastu Echa Rynku, organizator kilkunastu konferencji WallStreet i Profesjonalny Inwestor, od 2009 – Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Power Media S.A., 2000 – 2008 – pracownik Katedry Badań Operacyjnych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, posiada 8 lat doświadczenia jako wykładowca akademicki, 2007 – 2008 – wykładowca MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, specjalizacja „Metody podejmowania decyzji”.

Doskonały i charyzmatyczny mówca. Podczas naszej debaty wystąpi w roli prowadzącego.

dr Mirosław Kachniewski

dr Mirosław Kachniewski

Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

Przed dołączeniem do SEG pracował w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, gdzie koordynował współpracę międzynarodową, prace analityczne oraz politykę informacyjną i edukacyjną. Wcześniej był Doradcą Ministra Przekształceń Własnościowych odpowiedzialnym za negocjacje członkostwa Polski w OECD w obszarze bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Były pracownik Katedry Finansów Międzynarodowych SGH, absolwent Wydziały Handlu Zagranicznego tej uczelni.

Jest autorem wielu publikacji o tematyce ekonomicznej, dotyczących głównie takich obszarów, jak: funkcjonowanie rynków kapitałowych, liberalizacja przepływów kapitałowych, liberalizacja form świadczenia usług finansowych, integracja rynku finansowego UE. Zasiada we władzach Europejskiego Stowarzyszenia Spółek Giełdowych (EuropeanIssuers). Pełnił wiele istotnych funkcji w międzynarodowej organizacji zrzeszającej organy nadzoru nad rynkiem kapitałowym – IOSCO.

Maciej Samcik

Maciej Samcik

Autor bloga Subiektywnie o Finansach

Bloger, influencer, publicysta, ekonomista, analityk zjawisk finansowych. Właściciel serwisu “Subiektywnie o finansach”. Od 2009 r. do 2017 r. prowadził blog o tej samej nazwie (Samcik.blox.pl) W latach 1997-2018 dziennikarz finansowy “Gazety Wyborczej” i twórca Ekipy Samcika (grupy dziennikarzy prowadzących działalność interwencyjną). Specjalizuje się w tematyce finansowej. Pisze o giełdzie, ubezpieczeniach, inwestowaniu, bankach i finansach osobistych.

Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich i organizacji rynku finansowego. Autor czterech książek poświęconych pieniądzom i problemom konsumentów: “Przewodnika po domowych finansach” (2010 r.), “Jak inwestować i pomnażać oszczędności” (2012 r., 2014 r.), “100 potwornych opowieści o pieniądzach” (2014 r.) oraz “Moje pierwsze kieszonkowe” (2016 r.). Z wykształcenia ekonomista, absolwent poznańskiej Akademii Ekonomicznej.

Rafał Irzyński

Rafał Irzyński

Redaktor Strefy Inwestorów

Rafał Irzyński jest doświadczonym inwestorem indywidualnym, z niemal 20-letnim doświadczeniem.

Od połowy 2017 r. jest analitykiem i redaktorem w Strefie Inwestorów, wcześniej przez kilka lat pełnił funkcję głównego analityka w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych. Decyzje inwestycyjne opiera przede wszystkim o analizę fundamentalną. Aktywny przedsiębiorca i trener z zakresu analizy sprawozdań finansowych.

W przeszłości pracował również jako wykładowca akademicki i był traderem walutowym w funduszu inwestycyjnym.

Michał Stopka

Michał Stopka

Autor bloga Michał Stopka Inwestor Profesjonalny

Autor poczytnego bloga Michał Stopka Inwestor Profesjonalny, którego tematyka związana jest z szeroko rozumianym inwestowaniem.

W latach 2009-2012 był odpowiedzialny za wyniki części portfela akcyjnego w Funduszu Emerytalnym ING. Wcześniej w latach 2007-2009 pracował jako analityk akcji w Funduszu Emerytalnym Pocztylion.

Studiując na SGH założył Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora, które obecnie jest jednym z największych kół naukowych na SGH. Był jego prezesem i zajmował się kwestiami merytorycznymi dotyczącymi inwestowania.

Michał Stalmach

Michał Stalmach

Zarządzający, Skarbiec TFI

Jest analitykiem z wieloletnim doświadczeniem. Karierę zawodową rozpoczął w DM BOŚ, gdzie zajmował stanowisko analityka. W Nationale-Nederlanden PTE pracował jako Młodszy Zarządzający Portfelem Akcji. W Skarbcu TFI zarządza funduszem Skarbiec Małych i Średnich spółek, częścią akcyjną funduszu Skarbiec III Filar oraz częścią udziałową funduszy zdefiniowanej daty (PPK).

Michał jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie z wyróżnieniem ukończył kierunek Finanse i Bankowość. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Jest uczestnikiem programu CFA. Uznany przez Gazetę Parkiet najbardziej obiecującym zarządzającym młodego pokolenia. Na początku 2019 roku subfundusz Skarbiec – Małych i Średnich Spółek Zarządzany przez Michała Stalmacha został nagrodzony nagrodą Alfa dla najlepszego funduszu akcji małych i średnich spółek.

 

Gość Specjalny:

Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak

Gwiazda Wieczoru

Po części formalnej i edukacyjnej, zapraszamy na część rozrywkową. O dobry humor naszych gości zadba gwiazda polskiej sceny kabaretowej – Jerzy Kryszak.

 

 

Dziennikarzy i przedstawicieli funduszy zapraszamy do bezpośredniej rejestracji poprzez mail: a.pradzynska@immobile.com.pl

Spotykamy się już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Partnerzy medialni wydarzenia:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress