Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzydziestym pierwszym odcinku przybliżamy widzom spółkę Projprzem Budownictwo. Odpowiedziano także na pytania dotyczące traktowania polskich przedsiębiorców za granicą oraz raportu Atremu na temat odpisu aktualizującego.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym pierwszym odcinku seria delikatnie zmienia konwencję, zapraszając do dyskusji specjalnych gości. Pierwszym z nich jest Dariusz Paprzycki, Prezes Zarządu spółki Projprzem Budownictwo, wraz z którym omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem odpowiedziano na pytania widzów dotyczące traktowania polskich przedsiębiorców za granicą oraz raportu Atremu na temat odpisu aktualizującego. Z naszym gościem dyskutowano zaś o pierwszych wspólnych projektach, rozwoju Projprzem Budownictwo, najciekawszych kontraktach spółki, branży budownictwa, marżach i naszych przewagach konkurencyjnych. Uchylono także rąbka tajemnicy na temat nowego oddziału spółki – gdzie i kiedy zostanie otwarty – tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku!

Tematy odcinka:

0:00 Dzień dobry + odpowiedzi na pytania
10:50 Projprzem Budownictwo

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Czy budownictwo przemysłowe dźwignie gospodarkę po kryzysie?
Newsletter Inwestora – Luty 2021

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress