Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. w wypowiedzi dla GPW Media opowiada o podejściu spółki do kwestii budowania stabilnej pozycji i udziału w rynku.

Jako kluczowe tu kwestie, przedstawia zrozumienie klienta, budowanie wizerunku oraz własnego produktu – na co spółce pozwala komplementarność, z pozoru odrębnych, gałęzi rynku w których działa.

Nowy produkt Grupy, automatyczne parkingi wielopoziomowe, są doskonałym przykładem takiej synergii. Tradycja tworzenia własnych produktów przemysłowych spółek Makrum przeplata się tu bowiem  z doświadczeniem w konsultingu budowlanym – oferowane konstrukcje parkingowe to nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny, ale również konstrukcje użyteczne z punktu widzenia dewelopera i inwestora, który umieści je w swojej inwestycji.

Taki schemat synergicznych działań spółka chce przeszczepiać i rozwijać w swojej pracy.

Publikowane dziś nagranie zostało stworzone w ramach współpracy Grupy Kapitałowej IMMOBILE z Redakcją GPW Media i udostępnione jest również na naszym kanale GPW Media, który jest regularnie aktualizowanym kompendium wiedzy o spółce. Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego kanału. Można tam znaleźć bieżąco publikowane raporty spółki, notowania i dane finansowe oraz aktualności z życia spółki.

Kliknij na poniższy baner aby przejść do kanału GK IMMOBILE na GPW Media:

baner gpwmedia

Otwarcie nowego sklepu sieci Ekozakupy.pl
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - 13.08.2015 r.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress