Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzydziestym szóstym odcinku rozmawiamy o nowym polskim chaosie, bieżącym lockdownie oraz wizji świata po epidemii.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym szóstym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem zarząd bez ogródek rozprawia się z tematyką bieżącej sytuacji gospodarczej i otwarcie wyraża zdanie na temat prowadzenia polityki powiązanej z pandemią. Zapraszamy do posłuchania o nowym polskim chaosie, bieżącym lockdownie oraz wizji świata po epidemii.

Tematy odcinka:
0:00 Nowy Polski Chaos
5:41 Bieżący lockdown
16:35 Świat po epidemii

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Synergie w biznesie - otwarcie salonów Quiosque w hotelach Focus
Zgoda Rady Nadzorczej i UOKiK na nabycie marki Quiosque przez Grupę Kapitałową IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress