Zgodnie z zapowiedziami Grupy Kapitałowej IMMOBILE, jej spółki zależne idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynając publikację własnych podcastów. Dziś zapraszamy na kolejny podcast Focus Hotels S.A., w którym zarząd tej spółki porusza wiele wątków związanych z wpływem pandemii na branżę hotelarską – zarówno tych negatywnych, jak spadki wskaźników i ponowny lockdown, jak i te optymistyczne, które dają nadzieję na polepszenie sytuacji na rynku hotelowym.

Zarząd spółki Focus Hotels S.A. – Paweł Mirski, Łukasz Płoszyński oraz Dariusz Burel opowiedzieli o wpływie obecnej sytuacji związanej z covid-19 na rynek hotelarski. Omówili bieżące wyniki rynków na których działają hotele sieci Focus, wskazali różnice między wiosennym, a obecnym lockdownem branży, a także opowiedzieli jakie zjawiska związane z pandemią dają szansę na powrót rynku do normalności. Prowadzący odnieśli się także do tematu wpływu internetu na branżę.

Tematy odcinka:

1:45 pandemia a hotele
5:58 omówienie wyników rynków
20:00 jesienny, a wiosenny lockdown hoteli
46:30 szczepionka, a wzrost spółek hotelowych
52:00 testowanie narodowe w Słowacji
56:20 ‘powrót do normalności’ – podsumowanie
58:48 wpływ internetu na branżę

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę – podcasty są już dostępne na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Więcej na temat spółki: https://www.focushotels.pl/

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji, a także hoteli Grupy.

Omówienie wyników Grupy za III kwartały 2020 – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Nowa inwestycja deweloperska Grupy i jeże

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress