Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dziewiętnastym odcinku zarząd omawia świeżo opublikowane wyniki za III kwartały bieżącego roku.

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dziewiętnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej IMMOBILE za III kwartały 2020 roku. Odpowiedziano także na pytania słuchaczy, m.in. na temat rynku biurowego.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

W tym odcinku:

0:25 odpowiedzi na pytania użytkowników
13:08 omówienie sprawozdania finansowego 3Q2020

Bohater odcinka:

http://www.immobile.com.pl/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2020/okresowe-13

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Dywersyfikacja sposobem na nową rzeczywistość gospodarczą – Grupa IMMOBILE publikuje wyniki za trzy kwartały
Pandemiczny rollercoaster pędzi dalej, czyli życie hotelarzy w czasach zarazy - podcast #2 Focus Hotels S.A.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress