Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. oraz PROJPRZEM S.A. zapraszają na konferencję, która odbędzie się 28 listopada 2017 r. o godzinie 12:00, w Centrum Inwestora przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas spotkania Zarząd Grupy omówi plany i perspektywy spółek oraz wyniki za III kwartał 2017, które spółka przekaże w raporcie okresowym w najbliższy poniedziałek.

zaproszenie

Prezentacji dokonają Prezesi Zarządów obu spółek – Rafał Jerzy oraz Piotr Szczeblewski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą spółką – obecnych i przyszłych akcjonariuszy, przedstawicieli akcjonariatu instytucjonalnego oraz dziennikarzy branżowych mediów. Wstęp na konferencję jest otwarty, a jej część prezentacyjna uzupełniona zostanie przerwą lunchową, podczas której przewidziano poczęstunek i możliwość swobodnej rozmowy z reprezentacją spółek oraz wymianę opinii z uczestnikami spotkania.

???????????

Prezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy (fot. Arkadiusz Wojtasiewicz)

Polecamy również relację z wydarzenia on-line, którą w czasie rzeczywistym obejrzeć będzie można w telewizji dla inwestorów Inwestorzy.tv. Widzom umożliwione będzie zadawanie pytań, które na żywo przekazane zostaną reprezentantom spółki.

Transmisja dostępna będzie pod adresem:

http://inwestorzy.tv/live-transmisja-online-z-konferencji-dot-omowienia-wynikow-finansowych-za-iiiq-2017-r-gk-immobile-sa-projprzem-sa-28-listopada-godz-1200/

lub

http://platforma.livingmedia.pl/live/171125001/


Omówienie wyników Grupy Kapitałowej IMMOBILE za III kwartał 2017 r.
Nowi stypendyści i inauguracja 5 roku działalności Fundacji Rumak

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress