Prezentujemy odświeżoną odsłonę bloga Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Nowy layout strony gwarantuje nie tylko większą estetykę, dopasowanie do nowych algorytmów i trendów, ale również możliwość czytania wpisów w dwóch wersjach językowych. Już teraz najnowsze informacje z życia spółki przeczytać można w języku polskim oraz w języku angielskim. Dodanie anglojęzycznej wersji planujemy również przy publikacji raportów bieżących.

shutterstock_117977548

Blog Grupy Kapitałowej IMMOBILE dostarcza najświeższych informacji o spółce już od ponad pięciu lat. Jest on bardzo lubianym przez czytelników i inwestorów medium, który w znaczący sposób rozszerza komunikację spółki z rynkiem. Opisuje wydarzenia które z naszej perspektywy są istotne, a nie zawsze podlegają obowiązkowi komunikowania w formalnych kanałach raportów bieżących bądź okresowych. Te zaś informacje znacznie rozszerza, wyjaśnia i tłumaczy.

Wprowadziliśmy również udogodnienie dla zagranicznych czytelników zainteresowanych funkcjonowaniem Grupy Kapitałowej IMMOBILE – anglojęzyczną wersję bloga. Aby przejść do alternatywnej wersji językowej, należy kliknąć ikonę zmiany, znajdującą się w głównym pasku menu.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona bloga będzie dla czytelników funkcjonalna i przejrzysta. Serdecznie zachęcamy do eksplorowania  nowej strony, a w razie pytań i sugestii zachęcamy do kontaktu.

Widowiskowa próba zadymiania w Platanowym Parku
Wygraj wejściówkę na konferencję 'Książęca Street III' z Longtermem i GK IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress