Rozpoczynamy nową serię w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! ‘Akcje bez tajemnic’ to rozmowy o inwestowaniu, giełdzie i pieniądzach. Nowa seria będzie kompendium wiedzy o rynku kapitałowym. Postaramy się aby nie zabrakło tu treści zarówno dla początkujących adeptów rynku, jak i dla doświadczonych inwestorów. Wybierz gości specjalnych, których mamy zaprosić do kolejnych odcinków tej serii❕ Czekamy na komentarze widzów z propozycjami autorytetów z którymi podejmiemy dyskusje.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym czwartym odcinku, a pierwszym z serii Akcje bez tajemnic, Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Anitę Prądzyńską odpowiadającą za relacje inwestorskie Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz jej spółek zależnych notowanych na GPW oraz Piotra Kulessę, Specjalistę Rynku Kapitałowego. Rozmawiano o tym jak postawić pierwsze kroki na GPW – czym kierować się przy wyborze rachunku maklerskiego oraz jak wygląda arkusz zleceń. Przedstawiono także dlaczego warto spotkać się z zarządem i akcjonariuszami spółki na Walnych Zgromadzeniach, przy okazji zapraszając na najbliższe WZA Grupy.

Tematy odcinka:
0:00 Jaki rachunek maklerski wybrać?
2:58 Arkusz zleceń
00:00 Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy
00:00 Wybierz nam influencera!

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Newsletter Inwestora – Maj 2021
Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza do rejestracji na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress