Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. to spółka z wieloletnim doświadczeniem w inwestycjach oraz zarządzaniu nieruchomościami. Jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo oraz developing.

W dzisiejszym świecie nie ma miejsca na stagnację – ciągły rozwój i dywersyfikacja działalności są gwarantem stabilności i sukcesu finansowego bez względu na sytuację gospodarczą. Dzięki naszemu kapitałowi, doświadczeniu i wiedzy o inwestycjach jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom globalnej gospodarki i osiągnąć sukces rynkowy oraz finansowy. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nam być zawsze o krok przed konkurencją i stale podnosić swoją wartość. W oparciu o siłę, doświadczenie i kompetencje spółek zależnych tworzymy nową jakość na rynku.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, znana wcześniej jako Grupa Kapitałowa MAKRUM S.A., zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w lipcu 2007 roku. Nadrzędnym celem Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. jest inwestowanie w branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress