Miło nam poinformować, że do grona najemców Immobile K3 dołączyła firma BORG5. Cieszy nas fakt, że oferowane powierzchnie zdobyły uznanie zarówno wśród bydgoskich przedsiębiorców, jak i przedstawicieli firm, które dopiero rozpoczynają działalność na terenie naszego miasta. Ofertę eventową zaś, wzbogaciła nowa przestrzeń związana z restauracją La Rosa.

Firma BORG5 wybrała na swoją polską siedzibę biuro o powierzchni 250m2 w budynku Immobile K3. BORG5 zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i migracją istotnych dla bezpieczeństwa kolejowego sieci telekomunikacyjnych, głównie na rynku brytyjskim.

Niedawno przekazano także lokal tuż obok funkcjonującej w przyziemiu budynku restauracji La Rosa, która dzięki wyjątkowej atmosferze i doskonałym menu, szybko podbiła podniebienia Bydgoszczan. Jej właściciele zaadaptowali sąsiadującą z nią przestrzeni, przeznaczając ją pod organizację imprez okolicznościowych w samym sercu miasta! Jak piszą na swojej stronie internetowej, do atutów Sali K3 należą:

  • łączna powierzchnia sali – ponad 440 m2
  • klimatyzacja w każdej z sal
  • antypoślizgowa podłoga
  • częściowo przeszklony sufit
  • wydzielona przestrzeń na scenę i parkiet
  • bogate menu restauracji La Rosa
  • możliwość podziału sali K3 na trzy mniejsze kolejno o rozmiarach: K1 – 75m2, K2 – 187m2, K3 – 185 m2
  • pełna dowolność dekoracji sali zgodnie z preferowanym stylem czy tematem uroczystości

Do najemców obecnych w biurowcu Immobile K3, obok spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE i restauracji La Rosa, należą między innymi: SII, UOKiK, mFinance, Aviva i Bank Ochrony Środowiska.

Grupa odnotowała zwiększenie przychodów z najmu aktywów poprzez realizację inwestycji własnej – IMMOBILE K3. Całkowita powierzchnia najmu GLA to prawie 8,8 tys. m2. Począwszy od października 2018 roku kolejno uzyskiwano częściowe pozwolenia na użytkowanie oraz przekazywano lokale najemcom części biurowej

Newsletter Inwestora – Luty 2021
W 2020 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress