W najbliższą sobotę każdy miłośnik biegania powinien odwiedzić Centrum FAKTORIA. Czemu? Rusza pierwszy w województwie Sklep Biegacza, czyli prawdziwa gratka dla osób uprawiających sporty biegowe.

– Każdy, kto odwiedzi nas w najbliższy weekend może liczyć na 15% rabat na obuwie i odzież – mówi Aleksaner Muss, kierownik sklepu. – Dodatkowo na klientów czeka kilka innych niespodzianek oraz drobne upominki.

Obiekt w Bydgoszczy to już dziesiąty sklep sieci, w którym znaleźć można szeroki wachlarz obuwia i odzieży wiodących marek biegowych oraz akcesoriów, literatury fachowej i odżywek. Co warto podkreślić, większość asortymentu to produkty niedostępne dotychczas w naszym województwie. Patrząc na coraz większą ilość osób w naszym mieście preferujących aktywny wypoczynek tego typu punkt jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

– Otwarcie Sklepu Biegacza cieszy mnie podwójnie – mówi Rafał Jerzy, prezes Grupy MAKRUM, właściciela Centrum FAKTORIA. – Otwarcie tego punktu to kolejny etap rozwoju centrum. Poza tym jako osoba zajmująca się w przeszłości biegami wyczynowo cieszę się, że w naszym mieście przybywa miłośników tego sportu.

Centrum FAKTORIA to należący do Grupy MAKRUM obiekt handlowy znajdujący się na rogu ulic Gdańskiej i Kamiennej. Obecnie głównymi najemcami są takie sieci jak Biedronka, Jysk, Akpol czy apteka Alba. Sklep Biegacza jest jednym z nowych najemców, którzy wkrótce otworzą swoje lokale w Centrum FAKTORIA. Jest to także początek planowanych inwestycji mających na celu rozwój obiektu.

Hotel w Chorzowie coraz bliżej otwarcia
Nowe urządzenia dla firmy AXTech

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress