Biuro sprzedaży dewelopera CDI zmienia lokalizację! Już od połowy października o najlepsze mieszkania w Bydgoszczy zapytać można będzie w nowym biurze sprzedaży przy ul. Leśnej 20/9U, na terenie osiedla Platanowy Park. Z okazji przeprowadzki zapraszamy na dzień otwarty.

Biuro sprzedaży spółki CDI, reprezentanta segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, przenosi swoją siedzibę z ul. Gdańskiej zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej – do lokalu na terenie Platanowego Parku, największej inwestycji dewelopera. Nowe biuro mieści się przy ul. Leśnej 20/9U, w jednym z budynków etapu I inwestycji.

Z okazji otwarcia nowego biura sprzedaży, przygotowaliśmy specjalny dzień otwarty dla klientów szukających swojego wymarzonego M. W miłej atmosferze i przy gorącej herbacie, prezentować będziemy mieszkania dwóch największych, etapowanych inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy – Platanowego Parku na Osiedlu Leśnym oraz Osiedla Uniwersyteckiego zlokalizowanego na bydgoskim Fordonie. Dodatkowo, z uwagi na dogodne położenie biura wewnątrz osiedla Platanowy Park, zabierzemy naszych klientów na teren budowy etapu II inwestycji oraz zaprosimy do obejrzenia pozostałych mieszkań dostępnych w ramach etapu I. Przygotowaliśmy jeszcze kilka ciekawych atrakcji oraz świetnych ofert, o których więcej opowiemy naszym gościom podczas dnia otwartego. Serdecznie zapraszamy!

BIURO SPRZEDAŻY CDI

ul. Leśna 20/9U, Bydgoszcz

tel. +48 52 561 07 05 / tel. +48 52 561 07 07

e-mail: mieszkania@cdi.net.pl

 

Newsletter Inwestora – WRZESIEŃ 2018
Sieć Focus Hotels zaprasza gości do nowego hotelu w Poznaniu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress