Osiedle Rabatki to nowa inwestycja mieszkaniowa sektora deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, położona w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Okole. Po sukcesie Platanowego Parku oraz Osiedla Uniwersyteckiego, spółka równolegle oferować będzie mieszkania na swojej trzeciej etapowanej inwestycji oferującej prawie 7,5 tysiąca m2 powierzchni użytkowej mieszkań. W dwóch  pierwszych siedmiokondygnacyjnych budynkach powstaje 130 zróżnicowanych mieszkań mieszkań.

Przy ulicy Czarna Droga 45 w Bydgoszczy powstaje I etap osiedla Rabatki, który obejmuje dwa nowoczesne, sześciokondygnacyjne bloki z indywidualnymi garażami w bryle i windami z najniższego poziomu. W 5-klatkowym budynku A zaprojektowano 95 mieszkań, natomiast w 1-klatkowym budynku B przewidziano 35 lokali. Wygodne i funkcjonalne mieszkania z balkonami o zróżnicowanych metrażach od 34,77 m2 do 95,56 m2 dają możliwość indywidualnych modyfikacji, tak, aby zaaranżowana przestrzeń spełniała wymagania dużych rodzin, młodych małżeństw i singli.

Najnowsza inwestycja Grupy i jej spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, zlokalizowana jest w dzielnicy Okole, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego z atrakcyjnymi śluzami i dużym parkiem ze starodrzewami, pomnikami przyrody oraz z roślinnością występującą tylko w tym regionie miasta. To zakątek z wyjątkową tradycją ogrodniczą. Na przełomie lat 60. I 70. uprawiano tu chryzantemy i róże. Nawiązując do historii, osiedle otrzymało nazwę Rabatki, a jego urok podkreślony zostanie efektownymi kompozycjami roślin ozdobnych.

Układ Rabatek został tak zaplanowany aby „otworzyć” osiedle na pobliską wodę. Wnętrza urbanistyczne ukształtowaliśmy w taki sposób, aby ekspozycja Kanału była dostępna z przestrzeni pomiędzy budynkami, a najbardziej atrakcyjne mieszkania umiejscowiono niejako w sąsiedztwie wody. Była to główna idea towarzysząca w pracy nad projektem. Dodatkowo, cechą wyróżniającą osiedle jest ekologia, podporządkowano jej również materiały elewacyjne – zaplanowano użycie okładziny ceglanej, uzupełnionej pnączami zieleni. Układy mieszkań będą proste, nieskomplikowane, zaprojektowane w taki sposób, aby można je było elastyczne aranżować. Staraliśmy się jako architekci stworzyć zespół mieszkalny zbliżony w maksymalnym stopniu do obranej nazwy osiedla. Mam głęboką nadzieję, że się to nam udało – mówi o inwestycji Krzysztof Łukanowski, architekt odpowiedzialny za projekt Rabatek.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową inwestycji oraz do biura sprzedaży CDI

 

Hotele w (nie)łasce pandemii, polityki i... inwestorów? Kiedy branżę hotelową czeka odbicie?
Quiosque w strukturach GK IMMOBILE – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress