Kolportaż newslettera firmowego to kolejny krok jaki podejmujemy w budowaniu trwałych relacji z akcjonariatem indywidualnym. Chcemy aby mieli Państwo łatwy dostęp do informacji z życia spółki – nie tylko tych których publikowanie nakazują nam normy prawne, ale również tych które przybliżają Państwu jak Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. funkcjonuje na co dzień.

W sierpniowym newsletterze podsumowujemy pierwsze tygodnie publikacji podcastów zarządu spółki, informujemy o wynikach za I półrocze opublikowanych przez naszą spółkę zależną Atrem S.A. oraz przekazujemy najświeższe informacje o stanie naszych najważniejszych inwestycji. Tym razem przedstawiamy relację z budowy najnowszego hotelu Focus w Bydgoszczy oraz prezentujemy wizualizacje kolejnego etapu Platanowego Parku, wraz z opracowaniem najnowszych raportów informujących o stanie rynku deweloperskiego w obecnej rzeczywistości gospodarczej.

Kursy akcji PJP Makrum, Atremu, GK IMMOBILE – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Co zrobimy z Robertem Słuszczakiem, przetarg na tłocznie, analiza Atremu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress