Monika Ciaciuch, zeszłoroczna laureatka konkursu Rumaki w kategorii sport, walczy o kolejne medale na olimpiadzie w Rio. Fundacja RUMAK, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, gratuluje tej młodej wioślarce kolejnych tytułów i trzyma kciuki w finałowych zmaganiach czwórki podwójnej kobiet, które rozpoczną się w czwartek (11.08.2016) o godz. 15:34.

Czwórka podwójna kobiet, w skład której wchodzi Monika Ciaciuch, zajęła drugie miejsce w repasażu wioślarskich regat olimpijskich w Rio de Janeiro i awansowała do finału. Finał zmagań zaplanowany był na środę, 10.08, jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, przełożony został na kolejny dzień.

Pierwszą nagrodę w ubiegłej edycji konkursu Rumaki, Pani Monika zdobyła jako zawodniczka RTW Lotto Bydgostia i reprezentantka Polski w wioślarstwie. Kapituła konkursowa doceniła młodą zawodniczkę za jej ówczesne sukcesy – zdobywając nagrodę był mistrzynią oraz wicemistrzynią Polski seniorów oraz juniorów, III miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów w Belgradzie oraz II miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Varese.

 – Osobiście jestem zaskoczona i oczywiście zadowolona. To ogromne wyróżnienie i z pewnością dobrze zainwestuje otrzymaną nagrodę – tak Monika Ciaciuch podsumowała swoje zwycięstwo w plebiscycie Rumaków.

Monika Ciaciuch; źródło

Monika Ciaciuch; źródło

Do zmagań olimpijskich Pani Monika zakwalifikowała się  w maju tego roku na torze regatowym w niemieckim Brandenburgu, gdzie wraz z koleżankami ze swojej czwórki, zdobyła srebrny medal i wicemistrzostwo Europy w wioślarstwie na rok 2016. Poprawiła tym samym wywalczone trzecie miejsce i  brązowy medal, w  ubiegłorocznych, rozgrywanych w Poznaniu, Mistrzostwach Europy.

Prywatnie Pani Monika jest studentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pochodzi ze Ślesina, gdzie jest czynnym strażakiem w OSP Ślesin. Każdą wolną chwilę od treningów, nauki i startów w zawodach poświęca straży. Nie jest to łatwe, gdyż obecnie wioślarka spędza poza domem około 300 dni w roku.

Zwycięzcy ubiegłej edycji Rumaków. Za Monikę Ciaciuch, przebywającą na zgrupowaniu, nagrodę odebrał Tata Henryk

Zwycięzcy ubiegłej edycji Rumaków. Za Monikę Ciaciuch, przebywającą na zgrupowaniu, nagrodę odebrał Tata Henryk

Fundacja RUMAK, jak i cała Grupa Kapitałowa IMMOBILE, jako marki silnie związane z naszym regionem, rozumieją jak ważne jest wsparcie młodych talentów. Ten cel przyświeca organizacji konkursu Rumaki. Konkurs adresowany jest do wszystkich młodych i wybitnie zdolnych mieszkańców woj. Kujawsko-Pomorskiego, którzy przyczynili się swoimi osiągnięciami do budowy jego pozytywnego wizerunku w Polsce i na świecie. Konkurs Rumaki promuje uczestników oraz pokazuje, że ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celów przynosi efekty.  Od 2012 roku, kapituła konkursowa przyznaje nagrody w trzech kategoriach – Rumak Nauki, Rumak Kultury i Rumak Sportu. Laureaci konkursu otrzymują nagrodę finansową.

Jesteśmy dumni z osądu jury konkursu Rumaki, które swoim wyborem pozwoliło nam dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu tej zawodniczki i wesprzeć rozwój jej kariery. Monice Ciaciuch serdecznie gratulujemy zdobytych tytułów i życzymy wielu kolejnych, szczególnie tego o który zawalczy podczas dzisiejszego finału w Rio. Sobie zaś, jako Fundacji RUMAK, życzymy równie wspaniałych kandydatów w przyszłych edycjach konkursu.

Wypłata dywidendy dla Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.
Nowoczesne sterowanie jakością w MAKRUM Project Management

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress