Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. i Projprzem Makrum S.A. wraz z Albertem Rokickim – inwestorem, niezależnym analitykiem rynku akcji i autorem bloga Longterm.pl zapraszają na konferencję dla inwestorów giełdowych „Książęca Street III”. Spotkanie odbędzie się 24-25 marca 2018 r. w hotelu Focus Premium “Pod Orłem” przy ulicy ul. Gdańskiej 14 w Bydgoszczy.

Książęca Street to cykl konferencji szerzących wiedzę na temat inwestowania, a jej prelegentami są doświadczeni praktycy rynku. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób chcących rozwijać swoją wiedzę o rynku i spółkach rodzimego parkietu. To doskonała arena spotkań i wymiany wzajemnych doświadczeń. Inicjatorem spotkań jest Albert Rokicki, długoterminowy inwestor oraz autor niezależnych prognoz i analiz giełdowych. Od 2006 roku jest autorem najpopularniejszego bloga w Polsce o tematyce inwestycyjnej Longterm.pl. Jego mottem jest „edukacja polskiego społeczeństwa w zakresie inwestycji giełdowych oraz przyciąganie zagranicznego kapitału do Polski”, czego wyrazem jest m.in. właśnie organizacja konferencji Książęca Street. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w minionym roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie – stąd nazwa cyklu “Książęca Street”. Dotychczas spotkania tego cyklu gromadziły ponad setkę uczestników.

Pierwsza edycja konferencji Książęca Street

Albert Rokicki z uczestniczkami II edycji konferencji

“Jestem przekonany, że wysoka wartość merytoryczna wykładów, wiedza przekazana przez szanownych prelegentów, oraz rozmowy kuluarowe, sprawią, że wszyscy staniemy się jeszcze lepszymi inwestorami. Razem będziemy stanowili siłę i wspólnie rozwijali się jako skuteczni inwestorzy. Do zobaczenia w Bydgoszczy!” – Albert Longterm Rokicki

Trzecia już edycja konferencji odbędzie się w Bydgoszczy, we współpracy z Grupą Kapitałową IMMOBILE. Jej gospodarzem będzie bydgoski Hotel Pod Orłem, zabytkowy obiekt należący do sieci Focus Hotels S.A., filaru segmentu hotelarskiego Grupy. Wśród prelegentów tego 2-dniowego spotkania znajdą się m.in Prezes Zarządu GK IMMOBILE Rafał Jerzy oraz Prezes Zarządu Projprzem Makrum, Piotr Szczeblewski.

Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy – miejsce III edycji konferencji Książęca Street

Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy – miejsce III edycji konferencji Książęca Street

Osoby zainteresowane rezerwacją miejsca na konferencji zapraszamy na dedykowaną jej stronę: https://longterm.org.pl/konferencja-3

Zachęcamy do śledzenia facebookowych profili spółek GK IMMOBILE oraz Projprzem Makrum, gdzie już wkrótce otrzymać będzie można darmowe wejściówki na to wyjątkowe spotkanie.

Udział w konferencji Książęca Street 3 to:

  • Dwa dni spotkań
  • Udział w 10 wykładach
  • Udział w panelach dyskusyjnych na temat bieżącej sytuacji rynkowej
  • Spotkania z prezesami spółek na żywo
  • Możliwość spotkania i dyskusji z prelegentami
  • Materiały konferencyjne
  • Przerwy kawowe, obiad w sobotę i niedzielę oraz sobotnia kolacja z drink barem w cenie
  • Darmowy nocleg w zabytkowym, 4-gwiazdkowym Hotelu Pod Orłem

Wśród kwestii poruszanych podczas spotkania znajdą się między innymi inwestycje w obligacje, tematyka surowców, kontraktów terminowych, omówienie perspektyw giełdowych i spółek największych polskich indeksów oraz wiele innych! Zapraszamy już dziś do rezerwacji miejsc – ich liczba jest ograniczona.

Tak wyglądała pierwsza edycja wydarzenia:

 

Wygraj wejściówkę na konferencję 'Książęca Street III' z Longtermem i GK IMMOBILE
Kolejny awans do II etapu konkursu Złota Strona Emitenta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress