Zapraszamy na krótką relację z trwającego remontu nowego obiektu sieci Focus w Bydgoszczy, podczas której kierownik budowy oprowadza i opowiada o powstającym hotelu. Prezentuje także wykańczany już pokój wzorcowy.

Budynek przy ul. Bernardyńskiej to dawny biurowiec spółki Projprzem. W trakcie adaptacji na potrzeby hotelowe, uzyskał lustrzaną elewację z pasującym do okolicznej zabudowy tradycyjnym przyziemiem. Spektakularna elewacja nowego hotelu Focus w Bydgoszczy została ukończona jesienią minionego roku. Obecnie trwają prace w środku budynku. Wymieniono wszystkie instalacje i windy oraz zmieniono układ pomieszczeń poprzez przebudowę ścian działowych. Obecnie wykonywane są pierwsze prace wykończeniowe wnętrz.  W tym roku zostanie tu uruchomiony 3-gwiazdkowy hotel sieci Focus Hotels – dwunasty w Polsce i trzeci obiekt sieci w Bydgoszczy. Oprócz tego hotelu, w budowie pozostają kolejne – w Warszawie, Szczecinie i Stargardzie.

Będzie to najwyższy hotel w mieście, który dzięki wyśmienitej lokalizacji charakteryzował się będzie wyjątkowymi widokami z okien na rzekę Brdę i centrum Bydgoszczy. Na parterze zaplanowano salę konferencyjną, a także bar. Obiekt cechował będzie też nowoczesny design wnętrz. Inżynierem kontraktu w tej inwestycji jest lider segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. – CDI Konsultanci Budowlani. Autorem projektu przebudowy jest natomiast Piotr Bartkowiak ze studia Architektonika z Bydgoszczy, a aranżację wnętrz którą prezentowaliśmy niedawno na naszym blogu, przygotowała warszawska pracownia Pik Studio.

Tanio czy drogo? Wyniki 2020 PJP Makrum - cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Jak zostać deweloperem i zmieniać rodzinne miasto – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress