Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzydziestym czwartym odcinku rozmawiamy o dewelopingu i inwestycjach spółki CDI Konsultanci Budowlani.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym czwartym odcinku zaproszono do udziału Andrzeja Witkowskiego, wieceprezesa zarządu CDI Konsultanci Budowlani, wraz z którym omówieniem bieżących kwestii zajął się prezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy oraz Mikołaj Jerzy. Rozmawiano o karierze w budownictwie Andrzeja Witkowskiego oraz o tym jak wybudować ponad 1000 mieszkań na jednej działce – czyli o innowacyjnej inwestycji Platanowy Park, w tym metodyce planowania i realizacji tego największego założenia urbanistycznego w mieście. Pochylono się także nad tematyką Osiedla Uniwersyteckiego, osiedla Rabatki – najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy, pięknie zlokalizowanej nad Kanałem Bydgoskim oaz rozwoju Bydgoszczy sprzyjającym prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych.

Tematy odcinka:

0:00 Dzień dobry / marże Atremu
2:42 Przygoda z budownictwem Andrzeja Witkowskiego / Jak wybudować ponad 1000 mieszkań na jednej działce
23:29 Rabatki

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Kolejna relacja z budowy hotelu Focus w Bydgoszczy (video)
Webinar Atremu i Portalu Analiz po wynikach 2020

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress