Czołowa inwestycja biurowa Grupy Kapitałowej IMMOBILE, obecnie także siedziba jej spółek – IMMOBILE K3 na fotografiach pokazujących jak pięknie harmonizuje ze ścisłym centrum Bydgoszczy:

 

IMMOBILE K3 to jedyny biurowiec klasy A znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni  6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach – od 1do 4 piętra. Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej reprezentatywna lokalizacja przy Placu Kościeleckich – jednym z ważniejszych punktów komunikacyjnych w mieście, położonym 2 minuty spaceru od Starego Rynku. W miejscu tym krzyżowały się ponad 200 lat temu fosa miejska i fosa zamkowa. Po ich zasypaniu, znajdował się tu między innymi dworzec autobusowy i parking. IMMOBILE K3 to pierwszy nowo wybudowany budynek biurowy w tak ścisłym centrum od ponad stu lat. Inwestycja ta ożywi tę część miasta i wprowadzi tu nowe funkcje.

Inwestycja została sygnaturowym dziełem sektora deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Należąca do Grupy spółka CDI Konsultanci Budowlani pełniła rolę generalnego realizatora inwestycji, a prace budowlane koordynowane były przez inną spółkę zależną – Projprzem Budownictwo. Immobile K3 to połączenie nazwy grupy kapitałowej oraz adresu Plac Kościeleckich 3. Projekt architektoniczny przygotowała uznana poznańska pracownia CDF Architekci.

Mieszczący się w samym sercu Bydgoszczy biurowiec został już w znacznej części skomercjalizowany. Wśród najemców są firmy z branży nowoczesnych usług, IT, finansowej, bankowej czy ubezpieczeniowej. Na poziomie 0 znajduje się popularna wśród mieszkańców naszego miasta restauracja La Rosa, a biura na poziomie 3. i 4. zajmują spółki należące do Grupy Kapitałowej Immobile.

Jak odróżnić spekulację od inwestowania? Rozmowa z Rafałem Irzyńskim – Akcje bez tajemnic #3 📈
Wojna polityczna. Pokonamy falę? ODCINEK ROCZNICOWY – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress