Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W okrągłym, bo już 50. odcinku, rozmawiamy o sporcie, handlu w internecie, giełdzie i Bydgoszczy – mieście które łączy GK IMMOBILE oraz Oponeo.pl.

Oponeo w vodcaście Grupy Kapitałowej IMMOBILE! Jaką rolę odegrał sport w życiu prezesów dwóch bydgoskich spółek giełdowych? Jak wyglądały początki handlu w internecie? Jakie są cienie i blaski e-commerce? Czy Bydgoszcz stanie się nową Omahą? Oponeo.pl, Dadelo, Grupa Kapitałowa IMMOBILE, PJP Makrum oraz Atrem chcą wspólnie zainteresować Bydgoszczan rynkiem kapitałowym.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się Mikołaj Jerzy wraz z Rafałem Jerzym, Prezesem Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz gościem specjalnym – Ryszardem Zawieruszyńskim, Prezesem Dadelo oraz jednym z założycieli i głównych akcjonariuszy lidera rynku opon, spółki Oponeo.pl.

Tematy odcinka:
0:00 Wspólne początki w sporcie
5:12 Jak rozwijał się handel w internecie? Droga z Oponeo do Dadelo
30:47 Świadomy Bydgoski Akcjonariat. Jak zachęcić lokalsów do inwestowania na rynku kapitałowym?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Nowe wieści z budowy Osiedla Uniwersyteckiego (video)
Czy Orlen stanie się pierwszym polskim konglomeratem?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress