Sieć Hoteli Focus po raz kolejny została laureatem branżowej nagrody! W tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu Best Hotel Award 2015,  nasza sieć drugi raz z rzędu zdobyła pierwszą nagrodę dla najlepszej sieci hotelowej w Polsce. Ponadto należący do sieci hotel Focus Katowice Chorzów zdobył drugie miejsce w kategorii hoteli 3-gwiazdkowych na Śląsku.

BHA2015-logoFB

Plebiscyt Best Hotel Award organizowany jest przez portal rezerwuje.pl. Jego nagrody zostały przyznane w 45 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. W tegorocznej edycji plebiscytu w głosowaniu udział wzięło 16247 osób, które oddały łącznie aż 30124 ważnych głosów, a cały konkurs objęty był honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Statuetka Best Hotel Award 2015 została przyznana marce Focus w kategorii „Sieć hotelowa”. Tym samym Focus Hotels wyprzedziła siedem innych konkurujących sieci, które funkcjonują na polskim rynku. To bardzo zaszczytne wyróżnienie, tym bardziej że przyznane już drugi rok z rzędu, przez samych gości.

Nagroda za drugie miejsce w kategorii „Śląsk 1-3*”, trafiła natomiast do hotelu Focus Katowice Chorzów. Trzygwiazdkowy obiekt oferuje gościom 137 nowoczesnych i komfortowo wyposażonych pokoi oraz aż sześć profesjonalnych sal konferencyjnych i kącik biznesowy.

Jesteśmy dumni z kolejnego tak ważnego wyróżnienia dla Focus Hotels. To najlepsza motywacja do ciągłego doskonalenia standardów naszej sieci.

Prezentacja trzech modeli parkingów automatycznych serii ModuloMulti
Z Ekozakupami.pl o eko zakupach - na temat rynku ekologicznej żywności opowiada Maciej Świerzyński

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress