Kameralne budynki z zagospodarowanymi terenami zielonymi, w jednej z najlepszych lokalizacji w Fordonie. Każdy z nich ma swojego patrona, w I etapie są to: Maria Skłodowska- Curie, Marian Rejewski i Ignacy Łukasiewicz. Zobaczcie, dlaczego warto tutaj mieszkać! 
.

Osiedle Uniwersyteckie zlokalizowane jest na 5 hektarowej działce przy ul. Strzeleckiego. W ramach budowy I i II etapu przewidziany został również remont ulicy, który znacznie usprawni ruch na osiedlu. Cała inwestycja przewiduje realizację 15 budynków mieszkalnych o łącznej liczbie ok. 600 mieszkań. W każdym z bloków zaplanowano przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, infrastruktura teletechniczna, przestronne windy, najtrafniej charakteryzują nową inwestycję CDI Konsultanci Budowlani. Chcąc zaspokoić potrzeby zarówno singli, młodych małżeństw, jak i większych rodzin, przygotowaliśmy zróżnicowane rozkłady mieszkań od 26,9m2 do 54,7m2. Te najpopularniejsze metraże mają możliwość łączenia i modyfikacji układu, pozwalając osiągnąć oczekiwaną funkcjonalność. W projekcie uwzględniliśmy także zagospodarowanie terenów zielonych, spełniających funkcje estetyczną i rekreacyjną.
.
Po więcej informacji zapraszamy na www.osiedleuniwersyteckie.pl
Co zrobimy z Robertem Słuszczakiem, przetarg na tłocznie, analiza Atremu – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Mateusz Morawiecki i jego wybory, sprawozdanie zarządu Atrem S.A. - cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress