Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dziewiątym odcinku zarząd spółki rozmawia z wyjątkowym gościem – znanym architektem Karolem Fiedorem.

W dziewiątym odcinku podcastu zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE gratka dla miłośników architektury i wszystkich którzy najbaczniej przyglądają się rozwojowi segmentu deweloperskiego spółki. Prezes Rafał Jerzy, Wiceprezes Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy goszczą jednego z najbardziej znanych architektów w kraju – Karola Fiedora, szefa pracowni projektowej CDF Architekci, odpowiedzialnej m.in. za projekt biurowca IMMOBILE K3 oraz multifunkcyjnego osiedla Platanowy Park.

Wśród poruszonych w podcaście kwestii znalazły się tematy związane bezpośrednio ze spółką i projektem czołowych inwestycji deweloperskich Grupy Kapitałowej IMMOBILE, a także trendami w dzisiejszym i dawnym budownictwie mieszkaniowym, nowymi projektami CDF oraz odpowiedź na pytanie czy Karol Fiedor, współpracujący od lat z GK IMMOBILE, jest naszym akcjonariuszem.

Tematy podejmowane w nagraniu:

2:30 – projekty CDF w Bydgoszczy i współpraca z Grupą Kapitałową IMMOBILE
4:45 – koncepcja urbanistyczna i zieleń Platanowego Parku
7:55 – urbanistyka w PRL
9:50 – wpływ lockdownu na trendy w projektowaniu mieszkań i pracę architekta
16:18 – co obecnie projektuje CDF?
21:20 – czy Karol Fiedor jest akcjonariuszem GK IMMOBILE?

Bohaterzy odcinka:

Biuro Projektowe CDF Architekci: https://cdf.net.pl

Analizy wyników naszych spółek za I półrocze 2020:

Portal Analiz i PJP Makrum – https://portalanaliz.pl/analiza/171/PJP-Makrum—wyniki-Q2-2020-roku

Investing.com i Atrem – https://pl.investing.com/analysis/atrem–zysk-kwartalny-po-raz-pierwszy-od-ponad-4-lat-200229657

Biuro projektowe CDF Architekci istnieje na rynku usług projektowych od czerwca 1995 roku. Od początku działalności projektanci biura starają się tworzyć obiekty wyróżniające się wysoką jakością i ponadczasową formą. Przez kolejne lata dorobek projektowy firmy stopniowo powiększa się o kolejne wysokiej klasy budynki biurowe, hotele, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe oraz wielofunkcyjne kompleksy komercyjne. Obecnie jest to jedna z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych pracowni architektonicznych w Polsce.

CDF Architekci powstało z inicjatywy Karola Fiedora – założyciela i prezesa zarządu spółki, członka Stowarzyszenia Architektów Polskich i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Rady Krajowej Izby Architektów RP

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Osiedle Uniwersyteckie rośnie w oka mgnieniu
Relacje video naszych pracowników z Platanowego Parku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress