Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza strona internetowa www.immobile.com.pl przeszła do II etapu XII edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Awans cieszy tym bardziej, iż jest to już nasz kolejny sukces w tym konkursie. W minionych trzech edycjach docieraliśmy do kolejnych etapów, a nawet ścisłego finału Złotej Strony Emitenta.

Zakończony został I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XII, w którym zostało ocenionych 166 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. W tym roku po raz kolejny spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.

Rozpoczynający się drugi etap polegać będzie na wyłonieniu po 3 nominatów w obu klasyfikacjach, dla każdej kategorii (łącznie 18 spółek). Dokona tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury ocenia stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” ocenianych będzie 39 witryn internetowych, natomiast w klasyfikacji „Lider komunikacji online” sprawdzonych  zostanie 36 stron www. Drugi etap trwać będzie do 26 kwietnia 2019 r.

“Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych,  jako organizacja ekspercka, dąży do szerzenia i wymiany wiedzy umożliwiającej rozwój rynku kapitałowego oraz wspiera działania służące lepszej komunikacji z inwestorami i innymi uczestnikami obrotu giełdowego. W związku z powyższym, dokładamy wszelkich starań, aby Konkurs promował strony internetowe jako przyjazne i efektywne formy komunikowania się pomiędzy spółkami a inwestorami i akcjonariuszami” – tak o idei konkursu mówi dr Mirosław Kachniewski, Prezes Stowarzyszenia.

Regulamin Konkursu, harmonogram oraz szczegółowe informacje nt. Złotej Strony Emitenta XII są dostępne na stronie internetowej www.zse.seg.org.pl

Focus Hotels: O dzierżawie hoteli wiemy wszystko
Grupa Kapitałowa IMMOBILE ogłasza wezwanie na akcje spółki ATREM

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress