Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Tematem trzeciego odcinka podcastu są m.in. zwolnienia w GKI, rynek wykonawczy i kurs Atremu.

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Poprowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W trzecim odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes zarządu Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna, a dyskusję moderuje Mikołaj Jerzy. Grono to odniosło się do szczegółów związanych z takimi kwestiami jak sprawy kadrowe w spółce, rynek wykonawczy i nowe kontrakty w budownictwie czy ostatnie dynamiczne zmiany w kursie Atrem S.A. – spółki zależnej Grupy IMMOBILE.

Tematy podejmowane w nagraniu:
1:25 – Zwolnienia w GKI
5:55 – Rynek wykonawczy
7:42 – kurs Atremu

Bohaterzy odcinka:

http://www.atrem.pl/

http://www.projprzembudownictwo.pl/

Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - utrata znaczącego akcjonariusza, pranie bonów turystycznych
Newsletter Inwestora - Lipiec 2020

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress