Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwunastym odcinku omówione zostały ważne komunikaty ze spółek, związane z wygranym przetargiem na tłocznie w Odolanowie oraz podjęto dyskusje na temat inwestowania w Bitcoiny i giełdę.

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W dwunastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Grono to odpowiedziało na pytania słuchaczy i odniosło się do komunikatów na temat wygrania przetargu na tłocznie w Odolanowie na łączną kwotę ok 130 mln zł przez spółki Grupy oraz dyskutowało inwestycje w Bitcoiny oraz w spółki giełdowe.

Tematy podejmowane w nagraniu:

0:59 – odpowiedzi na pytania słuchaczy
2:51 – wybór w przetargu Baltic Pipe
5:12 – raportowanie informacji poufnych
15:40 – Bitcoin a GPW

Bohaterzy odcinka:

Komunikat na temat Baltic Pipe: http://www.immobile.com.pl/page/41039796/pliki/29_2020-gki.pdf

Projprzem Budownictwo: http://www.projprzembudownictwo.pl/
Atrem: http://www.atrem.pl

Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Wizyta w Skwierzynie, wygrany przetarg na tłocznie – podcast 02 Atrem S.A.
Wypłata dywidendy w GK IMMOBILE i PJP Makrum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress