Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym czwartym odcinku zarząd rozmawia o wolności słowa w internecie, buncie przedsiębiorców, kupowaniu prywatnych przedsiębiorstw przez rząd oraz kryptowalutowej hossie.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym czwartym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskusji poddano ponownie kwestie wpływu internetu na społeczeństwo i wolności słowa w mediach, narastający bunt przedsiębiorców, kupowanie przedsiębiorstw przez rząd oraz kryptowaluty. Podjęte bieżące tematy minionego tygodnia, rozmówcy kontrują z poprzednimi podcastami, w których owe tematy ‘proroczo’ się pojawiały.

Tematy odcinka:

1:28 wpływ internetu na społeczeństwo (szerzej na ten temat w podcaście 16)
7:25 bunt przedsiębiorców (odniesienie do podcastu 13)
12:53 rząd kupuje prywatne przedsiębiorstwa (odniesienie do podcastu 5)
16:34 kryptowalutowa hossa (więcej o bitcoinie w podcaście 12)
22:44 co u nas?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Rabatki? CDI KB nie zwalnia tempa
Małżeństwo, upadłość – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress