Już w najbliższy wtorek, 24 kwietnia, Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. dokona publikacji sprawozdania finansowego za 2017 rok. W związku z tym serdecznie zapraszamy na spotkanie z Prezesem Zarządu, Rafałem Jerzy, który omówi wypracowane w minionym roku wyniki.

Spotkanie wynikowe odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Warszawie (biurowiec Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, XII Piętro – sala Zarządowa). Spotkania będą odbywać się cyklicznie co godzinę, pomiędzy godz. 9:00 a 15:00, w niewielkich grupach.

Spotkanie kierujemy m.in. do analityków i zarządzających, dziennikarzy oraz inwestorów indywidualnych, którzy chcieliby bezpośrednio zadać pytania związane z funkcjonowaniem spółki oraz wynikami opublikowanymi w raporcie rocznym Prezesowi Zarządu, Rafałowi Jerzemu.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w omówieniu wyników, prosimy o maila potwierdzającego na adres: a.pradzynska@immobile.com.pl z wybraną godziną spotkania. W przypadku chęci rozmowy z Prezesem jeden na jeden, prosimy o zawarcie takiej informacji.

Rafał Jerzy

 

List Zarządu GK IMMOBILE do Akcjonariuszy – sprawozdanie finansowe za rok 2017
Sieć Focus Hotels otworzyła butikowy obiekt w Trójmieście

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress