Skuteczna analiza grupy kapitałowej wymaga zrozumienia z czego się ona składa i niuansów poszczególnych podmiotów, które do niej należą. Niemałe wyzwanie stanowi też umiejętność analizy tego, co i jaki ma wpływ na poziomie całej grupy. O tym, na przykładzie Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. opowiedzą podczas webinaru edukacyjnego redaktorzy Strefy Inwestorów. Darmowy webinar odbędzie się już we wtorek, 11 grudnia 2018 r. o godz. 14:00.

Grupa Kapitałowa to szczególny rodzaj spółki. Składa się na nią wiele firm, często działających w różnych branżach. To dla inwestora szansa na dywersyfikację ryzyka i dodatkowy zysk, jeśli wszystkie podmioty w grupie dynamicznie się rozwijają. Korzyścią są z pewnością także potencjalne synergie przychodowe i kosztowe. Z drugiej jednak strony to także spore wyzwanie.

Zarejestruj się na webinar ‘Jak analizować sprawozdania finansowe grup kapitałowych – na przykładzie GK IMMOBILE’

Na spotkanie wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja na portalu Strefa Inwestorów. Obowiązuje limit 500 miejsc, więc zalecane jest zajęcie swojego kilkanaście minut wcześniej.

Relacja ze spotkania przedświątecznego z Akcjonariuszami Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Grupa Kapitałowa IMMOBILE po trzech kwartałach: ‘realizacja założonej strategii pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość’

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress