Wracając do Forum Finansów i Inwestycji, przedstawiamy relację wideo z panelu dyskusyjnego z udziałem Prezesa Rafała Jerzego. Dyskusję poprowadził Michał Żuławiński z portalu Bankier.pl a obok Prezesa zasiedli, dr Iwona Sroka, Murapol S.A. oraz Krzysztof Kolany, Bankier.pl. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który udostępniony został dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli podzielić się z Państwem relacją z drugiego panelu dyskusyjnego z udziałem Prezesa Rafała Jerzego.

Frekwencja widzów podczas panelu na temat rynku nieruchomości była jedną z większych podczas dwudniowego Forum. Nic dziwnego, skoro jak trafnie podkreślił moderator panelu, inwestowanie w nieruchomości stało się dziś narodowym sportem inwestycyjnym Polaków. Debatujący w pierwszej kolejności mówili o tym, co musiałoby się stać, aby Polacy przestali inwestować w nieruchomości. Zgodnie przyznano, że głównym punktem kulminacyjnym mógłby być wzrost stóp procentowych a ich obecny poziom sprawia dodatkowo, iż przeciętne lokaty bankowe są nieatrakcyjne.

W drugiej kolejności Pan Michał Żuławiński pytał swoich gości o opinię na temat długoterminowych trendów, które potencjalnie mogę mieć wpływ na rynek nieruchomości. Sugerując zmianę stylu życia oraz demografię w kraju. Uczestnicy panelu wymielili zagrożenia z tym związane oraz skupili się na kwestiach imigracji oraz migracji do dużych miast.

W dalszej kolejności panelu poruszany był temat odróżnienia dobrego dewelopera od złego oraz znalazł się również czas na pytania widzów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą relacją wideo. Mamy nadzieję, że wkrótce udostępnimy dla Państwa drugi równie interesujący panel dyskusyjny z udziałem Prezesa Rafała Jerzego – “Inwestycje w condo – szanse i zagrożenia. Na co uważać przy inwestycjach w condohotele?”.

Terminy publikacji raportów okresowych Grupy Kapitałowej IMMOBILE w roku 2020
Najważniejsze wydarzenia 2019 roku w Grupie Kapitałowej IMMOBILE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress