MAKRUM Project Management kontynuuje strategię ekspansji zagranicznej ze swoimi produktami i usługami. W tym celu spółka odbyła podróż do Rosji – kraju który niegdyś był jednym z jej głównych partnerów biznesowych.

Głównym punktem tej podróży była Międzynarodowa Wystawa MiningWorld Rosja w Moskwie. To ważne wydarzenie dla rosyjskiego przemysłu wydobywczego, w którym udział wzięli przedstawiciele wiodących przedsiębiorstw przemysłowych i instytucji branżowych. Tegoroczną jego edycję odwiedziło ponad 4 tysiące specjalistów z 40 krajów całego świata oraz 62 regionów Rosji. Targom towarzyszyły konferencje, podczas których omówiono najnowsze osiągnięcia przemysłu górniczego, zagadnienia dotyczące funkcjonowania obiektów przemysłowych oraz oferowanych rozwiązań i strategii na rzecz rozwoju i modernizacji urządzeń górniczych. Z tej znakomitej szansy na zdobycie najaktualniejszej wiedzy na temat branży i nawiązanie nowych kontaktów skorzystała reprezentacja MAKRUM Project Management.

20160426_103804 20160426_102942

Więcej na temat targów MiningWorld Russia dowiedzieć się można na stronie:

http://www.miningworld.ru/

20160426_103858 20160426_103850

Podczas Targów MiningWorld nasza spółka sformalizowała kooperację z firmą Kanex Group – podpisana została umowa na podstawie której, firma ta będzie oficjalnym przedstawicielem MAKRUM na terenie Rosji i Kazachstanu.

certyfikat

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z jednostką, która jest jednym z głównych dostawców kompleksowych rozwiązań dla przemysłu w Rosji i regionie. Doświadczenie zdobywała współpracując z najbardziej rozpoznawalnymi rosyjskimi przedsiębiorstwami, między innymi Norilsk Nickel, Evraz Holding, Polyus Gold, Severstal czy Rusal. Obecnie, w ramach nawiązanego porozumienia, razem z Kanex Group prowadzimy pierwsze rozmowy dotyczące zaopatrzenia rosyjskich przedsiębiorstw w maszyny suszące oraz mielące produkcji MAKRUM.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przedstawiciele Makrum oraz Kanex Group – oficjalnego reprezentanta produktów Makrum na terenie Rosji i Kazachstanu

W czasie podróży odbyliśmy również spotkania z innymi potencjalnymi partnerami i klientami. Wstępne rozmowy na temat wspólpracy przy wspólnych projektach odbywaliśmy głównie z rosyjskimi podmiotami, ale nie tylko – spotkaliśmy się również z przedstawicielami niemieckich firm: Dobersek Enineering oraz Takraf GMbH. Chcielibyśmy aby wszystkie te działania zaowocowały stworzeniem kompleksowego łańcucha dostaw w rosyjskojęzycznych krajach, z którymi MAKRUM łączyła aktywna współpraca w latach ’80 i ’90. Wykorzystując zdobyte w przeszłości doświadczenie, oprócz swoich tradycyjnych produktów (młyny, suszarnie, kruszarki), spółka chciałaby wprowadzić na te rynki nowe produkty marki.

20160427_155622

Przedstawiciele Makrum – Prezes Zarządu Piotr Szczeblewski oraz Area Sales Manager Anton Klochkov

Relacja z misji gospodarczej MAKRUM w Iranie
EKOzakupy.pl - nowa lokalizacja w Bydgoszczy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress