Rozpoczęły się prace aranżacyjne w największym lokalu usługowym, zlokalizowanym na parterze biurowca Immobile K3. Zgodnie z zawartą umowa najmu, na powierzchni niemal 1000m2 powstanie przestrzeń eventowo – konferencyjna w połączeniu z funkcją restauracyjną. Otwarcie planowane jest w 2Q2020.

“Po podpisaniu umowy cała powierzchnia parterowa obiektu została wynajęta, dla przypomnienia funkcjonują tu placówki bankowe – BOŚ Banku oraz BNP Paribas, jak również Restauracja La Rosa, która szybko zyskała na popularności, stając się jednym z liczniej odwiedzanych miejsc na kulinarnej mapie Bydgoszczy. Jednocześnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z dwoma najemcami biurowymi na blisko 900 m2 kolejnych powierzchni biurowych w budynku.” – komentuje Maciej Wawrzyniak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Zarządzania Nieruchomościami.

IMMOBILE K3 to jedyny biurowiec klasy A znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej reprezentatywna lokalizacja przy Placu Kościeleckich – jednym z ważniejszych punktów komunikacyjnych w mieście, położonym 2 minuty spaceru od Starego Rynku. W miejscu tym krzyżowały się ponad 200 lat temu fosa miejska i fosa zamkowa. Po ich zasypaniu, znajdował się tu między innymi dworzec autobusowy i parking. IMMOBILE K3 to pierwszy nowo wybudowany budynek biurowy w tak ścisłym centrum od ponad stu lat. Inwestycja ta ożywi tę część miasta i wprowadzi tu nowe funkcje.

Nowa elewacja budynku przy ulicy Bernardyńskiej w Bydgoszczy
 "Inwestycje w condo – szanse i zagrożenia. Na co uważać przy inwestycjach w condohotele?" - relacja wideo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress