Wracając do Forum Finansów i Inwestycji, przedstawiamy relację wideo z drugiego panelu dyskusyjnego – “Inwestycje w condo – szanse i zagrożenia. Na co uważać przy inwestycjach w condohotele?”. Prowadzącą była Pani Agnieszka Zaręba z Comparic24TV, a o szansach i zagrożeniach rozmawiali Marlena Kosiura z InwestycjewKurortach.pl, Rafał Kincer z Marvipol Development S.A. oraz Rafał Jerzy, który podczas całej dyskusji starał się skłonić inwestorów do dokładnego analizowania i kalkulacji tego typu inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który udostępniony został dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Frekwencja widowni podczas dyskusji o condo hotelach dopisała podobnie, jak podczas pierwszego panelu dyskusyjnego z udziałem Prezesa. Uczestnicy w pierwszej kolejności opowiedzieli o tym jak funkcjonuje rynek condo hoteli oraz apart hoteli a następnie dyskutowali o zagrożeniach, których Rafał Jerzy był w stanie wymienić na prawdę dużo. Na koniec debaty znalazł się również czas na pytania od przybyłych słuchaczy a Prezes rozmawiał z zainteresowanymi osobami z widowni jeszcze po zejściu ze sceny.

Forum Finansów i Inwestycji, organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych odbyło się w dniu 10-11 stycznia na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ciągu dwóch dni pojawiło się ponad 3000 uczestników, którzy mieli okazję porozmawiać przy stoisku Grupy Kapitałowej IMMOBILE z jej przedstawicielami.

Kolejny najemca w IMMOBILE K3
Rynek mieszkaniowy w Polsce - IV kwartał 2019 roku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress