Już w najbliższą sobotę kolejna okazja aby poznać i dowiedzieć się więcej o Grupie Kapitałowej IMMOBILE, a przy okazji poszerzyć swoją wiedzę o inwestowaniu. 12 maja 2018 r. w Warszawie odbędzie się konferencja Skuteczny Inwestor, której partnerami są GK IMMOBILE oraz PROJPRZEM MAKRUM.

Skuteczny Inwestor 2018 będzie w 100% poświęcony inwestowaniu na giełdzie i tradingowi. Będzie miejsce i wykłady dla inwestorów zarówno krótkoterminowych, jak i typowych inwestorów fundamentalnych. Skuteczny Inwestor 2018 będzie także okazją do spotkania przedstawicieli rynku kapitałowego i wybranych spółek.

Organizatorem konferencji jest najpopularniejszy w Polsce portal szerzący wiedzę o rynku kapitałowym – Strefa Inwestorów, a wśród omawianych tematów znajdą się między innymi takie zagadnienia jak:

  • Szczególna teoria spekulacji – historia spekulacji i handel bez wykresu
  • Co kupić w 2018 roku, aby zarobić? Krótkoterminowo, średnioterminowo i długoterminowo – typy inwestycyjne i praktyczne wskazówki
  • Swing Trading i Struktura Rynku: praktyczne wskazówki i analiza aktualnej sytuacji rynkowej
  • Fundamenty i Spekulacja – jak łączyć analizę fundamentalną ze spekulacją na GPW.

Cykl prelekcji zakończy się wspólnym networkingiem uczestników konferencji, prelegentów i reprezentantów spółek.

Przez cały dzień konferencji Grupa Kapitałowa IMMOBILE oraz PROJPRZEM MAKRUM prezentować się będą na stoisku, a wieczorem przygotują dla zgromadzonych gości prezentację automatycznego systemy parkingowego MODULO, który wystawiony będzie przed centrum konferencyjnym, w którym odbywać się będzie wydarzenie. Innowacyjne systemy parkingowe MODULO to najnowszy produkt sektora przemysłowego Grupy, który rozwiązuje problemy z parkowaniem we współczesnych miastach, Ich odbiór odbija się szerokim echem i spotyka z dużym zaciekawieniem zarówno klientów, jak i inwestorów, co wskazuje na rosnące zainteresowanie tymi innowacyjnymi produktami.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji Skuteczny Inwestor zapraszamy na stronę dedykowaną wydarzeniu:

https://skutecznyinwestor.pl

Do zobaczenia 12 maja w Warszawie!

 

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Grupa Kapitałowa IMMOBILE rekomenduje trzecią z rzędu dywidendę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress