Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. postanowiła przekazać fundusze Szpitalowi Zakaźnemu w Bydgoszczy. Pomoc finansowa w wysokości 100 tysięcy złotych ma wesprzec placówkę w walce z koronawirusem.

“Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy jest wyjątkowa. Wzajemna pomoc jest niezbędna, aby nasze życie prywatne, jak i zawodowe, jak najszybciej wrócić mogło do normalności” – mówi Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy. – “Jako spółka lokalna bacznie obserwujemy rozwój sytuacji w naszym mieście. Poprzez pomoc finansową chcemy podziękować personelowi bydgoskiego szpitala zakaźnego za ich zaangażowanie w walkę z pandemią” – dodaje.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE z siedzibą w Bydgoszczy skupia spółki z takich branż jak deweloping, hotelarstwo, przemysł i budownictwo. Znana jest również ze swojej działalności charytatywnej – przez wiele lat wspierając utalentowaną młodzież, a od minionego roku działając na rzecz środowiska z fundacją Immo, m.in. poprzez akcje sadzenia drzew w przestrzeni miejskiej.

„Nie sądzimy, żeby nastąpił długotrwały spadek cen mieszkań” – Rafał Jerzy i Sławomir Winiecki
Wyjątkowe wnętrza nowego hotelu Focus w Bydgoszczy (wizualizacje)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress