12 maja bieżącego roku, Grupa Kapitałowa IMMOBILE wzięła udział w konferencji Skuteczny Inwestor. Odbywające się w Warszawie wydarzenie to inicjatywa największego w kraju portalu dla inwestorów i sympatyków rynku kapitałowego – Strefy Inwestorów.

‘Po kilku latach przerwy, za sprawą wielokrotnie powtarzających się pytań od uczestników poprzednich edycji, zwłaszcza członków Strefy Inwestorów, wracamy do idei organizacji konferencji Skuteczny Inwestor. Skuteczny Inwestor 2018 jest w 100% poświęcony inwestowaniu na giełdzie i tradingowi. To miejsce i wykłady dla inwestorów zarówno krótkoterminowych, jak i typowych inwestorów fundamentalnych. Skuteczny Inwestor 2018 to także okazja do spotkania przedstawicieli rynku kapitałowego i wybranych spółek’ – pisze Strefa Inwestorów o koncepcji projektu Skuteczny Inwestor.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. oraz PROJPRZEM MAKRUM S.A. wystąpiły w roli srebrnego partnera konferencji, wspierając ideę aktywnej edukacji na rynku kapitałowym. Nasze spółki chętnie biorą udział w inicjatywach służących wymianie opinii i poznawaniu innych podmiotów operujących na rynku – inwestorów indywidualnych, instytucji, praktyków i specjalistów branży czy mediów ekonomicznych. Zgodnie z założeniem organizatorów, konferencja Skuteczny Inwestor była areną szerzącą wiedzę o giełdzie i finansach, a prelekcje stawały się niekończącymi dyskusjami, aktywnie angażującymi zgromadzonych gości.

Również stoisko naszych spółek było bardzo aktywne i przy każdej przerwie w prelekcjach dawało możliwość zapoznania się z działalnością GK IMMOBILE oraz PROJPRZEM MAKRUM. Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy też niespodziankę – wieczorny pokaz automatycznych systemów parkingowych MODULO. Innowacyjne parkingi przyszłości MODULO, których idea jest rozwijana przez sektor przemysłowy Grupy, rozwiązują problemy z parkowaniem we współczesnych miastach, Ich odbiór odbija się szerokim echem i spotyka z dużym zaciekawieniem zarówno klientów, jak i inwestorów, co wskazuje na rosnące zainteresowanie tymi innowacyjnymi produktami. Nie inaczej było podczas konferencji Skuteczny Inwestor, gdzie ponad setka uczestników wysłuchała prelekcji Oktwiana Przybylika, specjalisty reprezentującego spółkę MODULO, i zobaczyła jak w praktyce funkcjonuje taka platforma parkingowa. Pokaz uatrakcyjniły pojazdy, które na czas prezentacji zaparkowały na systemie MODULO – imponująca Tesla oraz hybrydowa Toyota, które skorzystać mogły z ładowarek pojazdów elektrycznych, które również znajdują się w asortymencie brandu MODULO, propagując rozwój ekologicznego transportu.

Za użyczenie pojazdów serdecznie dziękujemy marce iTaxi. Nasz partner to polska aplikacja służąca do zamawiania przejazdów taksówkarskich o największym zasięgu w kraju, która na rynku działa od ponad 5 lat. Firma rozwija się w zgodzie z najnowszymi trendami oraz technologiami i jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty jeden z najbardziej innowacyjnych aut elektrycznych na świecie – Teslę S85.

I kwartał 2018 r. zamknięty wzrostami we wszystkich segmentach działalności GK IMMOBILE
Newsletter Inwestora – KWIECIEŃ 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress