Reprezentująca sektor hotelarski Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., sieć Focus Hotels, kontynuuje dynamiczną ekspansję na terenie kraju. Zarząd firmy podpisał właśnie umowę na otwarcie pierwszego hotelu sieci w Poznaniu. Obiekt położony przy ul. Serafitek powstanie w standardzie 3-gwiazdek i będzie posiadał 94 pokoje oraz zaplecze konferencyjne. Inwestorem jest firma Goldfinch 4. Otwarcie zaplanowano na drugą połowę 2018 roku.

mapka maj 2017tt

Focus Hotels przyspiesza w realizacji obranej strategii rozwoju i już po raz czwarty w tym roku ogłasza otwarcie. Po podpisaniu umów dzierżawy na obiekty w Sopocie i Warszawie oraz dołączeniu do sieci historycznego Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy, Focus Hotels wkracza do Poznania.

lokalizacja Poznań1

Hotel powstanie przy ulicy Serafitek w Poznaniu, tuż obok terenów zielonych Parku Kurpińskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli 3-gwiazdkowych, do której należą już obiekty w Gdańsku, Chorzowie, Szczecinie oraz Łodzi. Focus Hotel w Poznaniu zaoferuje gościom 94 pokoje, w tym pokoje w standardzie premium z widokiem na panoramę miasta, oraz zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. Finalizację projektu zaplanowano na II kwartał 2018 roku.

– Podpisanie tej umowy to kolejny sukces na obranej ścieżce rozwoju Focus Hotels. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie nowego inwestora, który docenił stosowany przez nas model biznesowy  – mówi Łukasz Płoszyński, Członek Zarządu sieci Focus Hotels.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Przedstawiciele sektora deweloperskiego Grupy na konferencji poswięconej przestrzeni biurowej dla branży IT
List Zarządu GK IMMOBILE do Akcjonariuszy - sprawozdanie finansowe za rok 2016

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress