Serdecznie zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w czacie inwestorskim Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Spółkę reprezentować będzie Zarząd, a rozmowa odbędzie się na łamach najpopularniejszego portalu dla fascynatów rynku kapitałowego – Strefy Inwestorów.

Czat inwestorski to spotkanie spółki z inwestorami, organizowane za pośrednictwem internetu. Uczestnicy czatu zadają pytania, a przedstawiciele spółki na nie odpowiadają. Czat inwestorski to prawdopodobnie najlepsza metoda interaktywnej komunikacji spółki z inwestorami. Z jednej strony, pozwala inwestorom z całej Polski, a nawet z całego świata zadać pytania przedstawicielom spółki. Z drugiej strony, spółka ma możliwość kontaktu z inwestorami i przekazania w ten sposób najważniejszych informacji i zwrócenia uwagi na najważniejsze kwestie.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Grupę Kapitałową IMMOBILE reprezentować będą: Rafał Jerzy – Prezes Zarządu, Sławomir Winiecki – Wiceprezes Zarządu oraz Piotr Fortuna – Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy. Już teraz można przesyłać pytania do Zarządu:

Czat inwestorski rozpocznie się we wtorek, 5 czerwca, o godzinie 13:00. Strefa Inwestorów umożliwia wcześniejsze zadawanie pytań, więc już od tej chwili każdy może przesłać zapytanie o nurtujące go kwestie związane ze spółką, a we wtorek zasiąść przed ekranem komputera, odebrać odpowiedź i śledzić kwestie poruszane przez innych uczestników, bądź poprowadzić dyskusję z wybranym reprezentantem spółki. Zapis czatu po spotkaniu, zostanie udostępniony na łamach Strefy Inwestorów oraz w mediach Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

Więcej na temat czatu na portalu Strefa Inwestorów: https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20180530/grupa-kapitalowa-immobile-wyniki-i-kwartal

 

Walne Zgromadzenie Grupy Kapitałowej IMMOBILE - relacja ze spotkania
Komentarz Prezesa do wyników za pierwszy kwartał

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress